KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Vrriniknauf Vrriniknauf
 
Titulli: Mjeshter Suvatimi
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Referenca e Punės: Mir
Pėrshkrimi:
Kerkoen mjeshter per suvatim me pomp dhe fasada
Te ke njouri ne pun
Shkathtėsitė: Te punoj
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Vrriniknauf prizren dhe puna ne prizren
Puna me marrvrshje minimale 9 muaj
Nk 0037744477260
Data e shpalljes: 19/09/2017 / Shikuar gjithsejt 421 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Vrriniknauf
Kontakt emri: Shiproni
Kontakt email: sh_vrrini@hotmail.com
Adresa: Vrriniknauf prizren ,Prizren - Kosovė
Kontakt tel.: 0037744477260
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.