KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: MOBIN SH.P.K MOBIN SH.P.K
 
Titulli: Montera me pėrvojė 500€ paga
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Pėrshkrimi:
Pėrmbajtja
Shtepia e Mobileve “MOBIN“ shpall konkurs pėr vende tė lira pune:
1/Pozitė: Montera me pėrvojė
-Kontrate pune tė menjėhershme
-Punėsim tė sigurtė
-Pagė atraktive 500€
-Sigurim ndaj rreziqeve nė punė

Kushtet:
Shkollimi: Shkolla e mesme e pėrfunduar (e preferuar)
Mosha e preferuar: 20-40 vjeēare
Tė ketė patent shofer (e preferuar)

Tė gjithė tė interesuarit pėr kėtė pozitė mund tė paraqiten nė zyret tona qė gjinden nė: Fushė Kosovė (prapa ish komunės sė Fushė Kosovės) ku edhe do t'i plotėsoni aplikacionet nga ora 08:00 deri nė 17:00.
Kontakti: Fushė Kosovė: 049/937-853
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: 500 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): 2
Lokacioni i punės: Fushe Kosove, Kosovė
Adresa: Zona Industriale - Fushe Kosove
Kodi postar: 12000
Data e shpalljes: 09/07/2018 / Shikuar gjithsejt 1036 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: MOBIN SH.P.K
Kontakt emri: Ardian Nurshaba
Kontakt email: il.anurshaba@gmail.com
Adresa: Zona Industriale - Fushe Kosove ,Fushe Kosove 12000 - Kosovė
Kontakt tel.: 049937853
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.