KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: LEB Pizza shpk LEB Pizza shpk
 
Titulli: Ndihmes Pizzamen dhe Shankist
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Pėrshkrimi:
Pune ne shank dhe ndihmes Pizzamen
Shkathtėsitė: Te njoh shtrirjen dhe pjekjen e pizzas si dhe aporatin e kafese (pergaditjen e kafese)
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: 250 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Prishtine, rruga Holger Pedersen
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 24/11/2018 / Shikuar gjithsejt 410 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: LEB Pizza shpk
Kontakt emri: Mentor Bytyqi
Kontakt udhėzimet: Telefono ose edhe shkruaj ne e-mail adres.
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.