KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: pizzeria 038 pizzeria 038
 
Titulli: Ndihmese ne kuzhine
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Pėrshkrimi:
ndimese ne kuzhine
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: prishtine, Kosovė
Adresa: rr.hilmi rakovica p/n
prishtine ,afer xhambazeve ne brege te diellit
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 04/11/2017 / Shikuar gjithsejt 882 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: pizzeria 038
Kontakt emri: driton haliti
Kontakt email: dritonhaliti04@hotmail.com
Adresa: rr.hilmi rakovica p/n prishtine ,afer xhambazeve ne brege te diellit ,prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 045 811 204
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.