KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: metaltech metaltech
 
Titulli: NDIMĖS MJESHTĖR (3 Pozita )
Kategoria e punės: Industri/Prodhimtari [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Industri/Prodhimtari  ]
Pėrshkrimi:
Vendi I punės:Fushė Kosovė
Kriteret:
•        Tė jetė jetė I interesuar tė punoje ne industrine e prodhimit te mobiljeve.
•        Tė ketė njohuri elementare nė zdrukthtari.
•        Tė ketė aftėsi tė lexojė dhe tė kuptojė vizatimet .
•        Tė jetė I motivuar pėr punė,fleksibil dhe tė ketė aftėsi tė punės nėn stres.
•        Interesim pėr tė avancuar nė fushen e prodhimit tė mobiljeve.
•        Tė ketė aftėsi e gatishmėri tė punojė nė grup si pjesė e ekipit

Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Fushe Kosove, Kosovė
Adresa: Fushe Kosove
Kodi postar: 120000
Data e shpalljes: 15/12/2019 / Shikuar gjithsejt 594 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: metaltech
Kontakt emri: 045 866745
Kontakt email: metaltechks@gmail.com
Adresa: Fushe Kosove ,Fushe Kosove 120000 - Kosovė
Kontakt tel.: +38344411117
Kontakt fax: +38344411117
Kontakt udhėzimet: Kandidatėt e interesuar duhet tė dėrgojnė aplikacionin pėr punėsim/CV nė e-mail adresėn: metaltechks@gmail.com

Pėr informata shtesė mund tė kontaktoni nė numrin e telefonit: +383 44 411117

 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.