KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Recruiting Work Italy Recruiting Work Italy
 
Titulli: Nėnpunės Zyre Operativ nė Sektorin e Transportit (M)
Kategoria e punės: Administrative/Zyre [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Administrative/Zyre  ]
Pėrshkrimi:
WorkItaly nė emėr tė njė Klienti tė saj tė rėndėsishėm Italian Lider nė sektorin e transportit kombėtar dhe ndėrkombėtar, kėrkon tė punėsojė menjėherė 2 Punonjės (Meshkuj) nė profilin e mėposhtėm:

Nėnpunės Zyre Operativ nė Sektorin e Transportit (M):

-Tė dijnė gjuhėn italiane
-Tė kenė eksperienca pune tė ngjashme
- Persona serioz dhe qė duan tė mėsojnėGarantojmė seriozitet maksimal nga kompania jonė, kontratė sipas rregullave tė Republikės sė Shqipėrisė, Pagė superiore, Sigurime shtesė dhe Shėrbime shėndetėsore.
Aplikimet pranohen nė adresėn e emailit tė shėnuar mė poshtė: job@work-italy.com ose mund tė kontaktoni nė nr. +355 69 6035666.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Frangjisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Lart
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: Durres, Shqipėri
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4
Kodi postar: 2000
Data e shpalljes: 04/08/2021 / Shikuar gjithsejt 435 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Recruiting Work Italy
Kontakt emri: Work Italy
Kontakt email: job@work-italy.com
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4 ,DURRES 2000 - Shqipėri
Kontakt tel.: +355696035666
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.