KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Poseidon Human Capital Poseidon Human Capital
 
Titulli: Nurse
Kategoria e punės: Shėrbime Shėndetsore [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime Shėndetsore  ]
Pėrshkrimi:
Poseidon Human Capital recruitment company is currently looking for Medical Nurses for all departments within Intensive Care Unit (any gender) and Midwifes (females only) for the governmental hospitals in The Kingdom of Saudi Arabia.
Candidates must have:
- Bachelor Degree in Nursing
- Work experience in the relevant field
- Excellent English skills
- Comp&Ben will be confirmed subject to skills, experience and qualifications
All interested candidates may send their CVs to sourcing@poseidonhumancapital.com.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Pėrvoja (vite): 2
Lokacioni i punės: Kuvait
Data e shpalljes: 16/09/2020 / Shikuar gjithsejt 335 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Poseidon Human Capital
Kontakt emri: Jelena Ajdaric
Kontakt email: sourcing@poseidonhumancapital.com
Kontakt tel.: +381 (0) 11 409 4174
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.