KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: L&M L&M
 
Titulli: Operator/e per call center
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Pėrshkrimi:
Operator/e per call center

Pėr zgjerimin e stafit tė kompanisė nė Prishtinė kėrkohen (Operator/e) agjent telefonik (per call center ).
Kompania ofron:
        Ambient motivues pėr punė
        Trajnim
        Bonuse te larta
Kandidatet e interesuar duhet ti plotesojne keto kushte:
        Tė kenė pėrvoj pune nė lami tė ngjajshme sė paku 3 muaj
        Tė kenė shkathtėsi komonikuese me klient
        Aftesi bazike te perdorimit te kompjuterit
        Tė jetė i\e motivuar pėr punė.
Tė interesuarit mundė tė kontaktojn me email, viber dhe whatsapp +37744242646
Shkathtėsitė: Tė kenė pėrvoj pune nė lami tė ngjajshme sė paku 3 muaj
Tė kenė shkathtėsi komonikuese me klient
Aftesi bazike te perdorimit te kompjuterit
Tė jetė i\e motivuar pėr punė.
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Gjermanisht-Mirė
  • Frangjisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: 250 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Prishtine
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 30/01/2018 / Shikuar gjithsejt 570 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: L&M
Kontakt emri: Iliriana Mucolli
Kontakt email: ilirianamucolli.lirkaa@gmail.com
Adresa: Prishtine ,Prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: +37744242646
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.