KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Dial Tech Dial Tech
 
Titulli: Operatore dhe Team Lider
Kategoria e punės: Internet Shėrbime [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Internet Shėrbime  ]
Pėrshkrimi:
Kerkojme Operatore dhe Team Lider per Call Center:

Fushatat e Operimit:

1- Menaxhim Rrjetesh Sociale (Instagram, Facebook, LinkedIn, WhatsApp)
2- Vodafone/Tim
3- Internet 4G (fushat inovative dhe pa konkurence)
4- FastWeb

Kriteret:

1- Zoterim i gjuhes ITALIANE.
2- Eksperience e mepareshe ne Call Center.
3- Edukate Komunikimi dhe Pune.
4- Aftesi pershtatje ne ambjentin e punes.
5- Te punuarit ne grup.
6- Motivim per te punuar dhe per te fituar.

Avantazhet qe ofrojme:

1- Trajnim FALAS dhe i cilesise me te larte te ofruar nga Profesioniste Italiane !!!
2- BONUSE PROGRESIVE ditore, javore dhe mujore !!!
3- Siguri pune.
4- Ambjent dinamik dhe inovativ pune.
5- Model Europian Menaxhimi dhe motivimi.
6- Kontrata Pune Indivuale dhe AMBICIOZE me pagese TEPER KONKURUESE ne treg.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Italisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me orar jo tė plotė, Me kontratė, Student, Pėrkohshėm
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Tirane, Shqipėri
Adresa: Myslym Shyri
Data e shpalljes: 06/03/2019 / Shikuar gjithsejt 171 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Dial Tech
Kontakt emri: Renis HAXHIA
Kontakt email: infodialtech@gmail.com
Adresa: Myslym Shyri ,Tirane - Shqipėri
Kontakt tel.: 0693899292
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.