KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: CST-AL shpk CST-AL shpk
 
Titulli: Operatore Italisht
Kategoria e punės: Telekomunikacion [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Telekomunikacion  ]
Pėrshkrimi:
Nese jeni te interesuar per te punuar si operatore te gjuhes italiane , CST-AL shpk eshte vendi ideal per ju.

Synimi jone kryesor eshte te permbushim objektivat tuaja duke ju ofruar :
1. Pagesa te larta dhe bonuse te kenaqshme
2. Ambjent rinor e motivues
3. Rritje profesionale permes trajnimeve te vazhdueshme
4. Korrektesi e rigorozitet gjate orarit te punes.

Ju mirepresim
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Frangjisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Tirana, Shqipėri
Adresa: Rr. "Deshmoret e 4 Shkurtit" , tek pallati i Plus-it , kati i dyte, prane Gardes se Republikes
Data e shpalljes: 12/09/2018 / Shikuar gjithsejt 235 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: CST-AL shpk
Kontakt emri: CST-AL shpk
Kontakt email: cst.alshpk@gmail.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.