KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: evroTarget evroTarget
 
Titulli: Planifikues/e tė orareve tė personelit
Kategoria e punės: Kėshillim [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Kėshillim  ]
Pėrshkrimi:
• Planifikimi i burimeve njerėzore nė bazė tė kėrkesave tė projektit
• Kontrolli i performancės ditore dhe krahasimi i rezultateve tė mėparshme
• Ndėrmarrja e masave tė pėrshtatshme dhe zbatimi i tyre
• Analizimi i tė dhėnave nė sistem
• Person kontaktues nė mes tė kompanisė dhe punėdhėnėsit nė kohė reale
Shkathtėsitė: • I/e diplomuar nė njė fushe pėrkatėse
• Njohja e gjuhės angleze e obligueshme dhe njohja e gjuhės gjermane e preferueshme
• Kompetencė pėr tė punuar i pavarur dhe nė mėnyrė tė strukturuar
• Afinitet pėr tė punuar me numra dhe tema abstratke
• Aftėsi tė forta logjike e analitike
• Pėrdorim i avancuar i aplikacioneve MS Office, veēanarisht Excel
• Ndėrgjegjshmėri tė lartė nė raport me cilėsinė dhe lojalitet ndaj kompanisė
• Rezistent ndaj stresit dhe ngarkesave si dhe aftėsi argumentimi nė mėnyrė bindėse
• Integritet personal
• Entuziast/e rreth trajtimit tė temave komplekse.
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtinė, Kosovė
Adresa: Rr.Alpet Shqiptare, nn
Kodi postar: 10000
Beneficionet dhe informatat e tjera: • Stabilitet kontraktual nė respektim tė plotė tė ligjit tė punės
• Pagė tė lartė dhe tė rregullt
• Sigurim shėndetėsor
• Ambient modern dhe tė sigurt tė punės
• Shujtė ditore, kafe, ēaj dhe ujė pa kufi

Apliko tani, duke dėrguar CV-ėn nė: hr@evrotarget.com
Data e shpalljes: 03/10/2019 / Shikuar gjithsejt 71 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: evroTarget
Kontakt emri: Hamdi Malushaj
Kontakt email: hr@evrotarget.com
Adresa: Rr.Isa Kastrati, nr. 104 ,Prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 044 20 30 48
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.