KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: ITBM Group LLC ITBM Group LLC
 
Titulli: Praktike ne Departamentin e Prokurimit
Kategoria e punės: Menaxhment [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Menaxhment  ]
Referenca e Punės: ITBM-HR-PD-PI
Pėrshkrimi:
ITBM eshte ne kerkim te praktikanteve te kualifikuar, te cilet kane deshire t’i bashkohet ekipit tone te prokurimit.

Aktualisht, ofrojme nje mundesi te shkelqyer per te gjithe ata qe jane te interesuar te behen pjese e nje mjedisi ekipor dinamik, te cilet jane te interesuar te fitojne pervoje te gjere ne prokurim dhe menaxhim te kontratave me kliente te nivelit te larte nderkombetar.

Detyrat e punes:

- Te menaxhoj databazen e projekteve aktive te kompanise, kalendarin e projekteve aktive, databazen e klienteles se kompanise;
- Te asistoj ne perpilimin e dokumenteve ne vijim ne gjuhen Angleze:
•        Kerkeses per Oferte (RFQ),
•        Kerkeses per Informata (RFI),
•        Kerkeses per Propozime (RFP),
•        Kerkeses per Shprehje Interesi (EOI),
•        Pershkrimin e Puneve te Projektit (SoW)
•        Pershkrimin e Sasise se Puneve (BoQ),
•        Specifikave teknike te Produkteve (TS);
- Te leshoj Urdher Blerje (PO), Oferta (CE) etj;
- Te asistoj ne pregaditjen e dokumenteve te tendereve;
- Te kerkoj oferta nga furnitore, te analizoj alternativa, te negocioj kushtet dhe cmimet, te pregadis dokumentet e tenderimit dhe te leshoj urdherblerje ne perputhje me politikat standarde te prokurimit.
Shkathtėsitė: - Aftesi te shkelqyeshme analitike per te analizuar situata komplekse duke perdor informata;
- Aftesi te mira te komunikimit, aftesi udheheqese, aftesi negociuese;
- Te afte ne perdorimin e Microsoft Office Paketes (Word, PowerPoint, Excel, etj.).
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Internship, Praktikė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Semitronix Tower, Kati 6, 10000 Prishtine
Kodi postar: 10000
Beneficionet dhe informatat e tjera: Praktika fillon me 1 Gusht 2018 dhe perfundon me 30 Shtator 2018, personat te cilet tregohen te afte ne kryerjen e detyrave te pershkruara me larte, mund te u ofrohet mundesi punesimi.
Data e shpalljes: 06/02/2019 / Shikuar gjithsejt 1670 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: ITBM Group LLC
Kontakt udhėzimet: Te gjithe te interesuarit per praktike, te dergojne Resume-ne e tyre ne email adresen ne vijim: qendresa.cuci@itbmgroup.com si dhe ne subjektin e e-mailit te cekin referencen e punes: ITBM-HR-PD-PI dhe poziten e punes per te cilen jeni duke aplikuar.
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.