KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Universe Pharma LLC Universe Pharma LLC
 
Titulli: Prezentues Mjeksore
Kategoria e punės: Marketing [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Marketing  ]
Referenca e Punės: Prezentues Mjeksore
Pėrshkrimi:
Denk Pharma GMBH shpall konkurs per prezentues te produkteve farmaceutike ne territorin e Kosoves me keto kritere:

Pervoje pune ne marketingun farmaceutik
Njohja e gjuhes Angleze
Patent Shoferi
Shkathtėsitė: Pervoje pune ne marketingun farmaceutik
Njohja e gjuhes Angleze
Patent Shoferi
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Rr.Kemal Ataturk Nr 19
Mitrovicė
Kodi postar: 40000
Data e shpalljes: 04/04/2018 / Shikuar gjithsejt 3276 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Universe Pharma LLC
Kontakt email: info@universepharma-ks.com
Adresa: Rr.Kemal Ataturk Nr 19 Mitrovicė ,Mitrovica 40000 - Kosovė
Kontakt tel.: 049376673
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.