KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Hope For Humanity Hope For Humanity
 
Titulli: Promotere me Orare te Plote
Kategoria e punės: Marketing [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Marketing  ]
Pėrshkrimi:
Organizata Hope For Humanity shpall konkurs pune per poziten:

Promotere me orare te plote prej 8 oresh dhe te shkurte prej 6 oresh

Promotere neper ambiente te hapura dhe mbyllura

Paga mujore prej 400-550 euro
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: 400 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Shesh Zahir Pajaziti
Kodi postar: 10000
Beneficionet dhe informatat e tjera: mundeni e na kontaktoni permes email adreses hopeforhumanity.ks@gmail.com apo ne viber 0038649686536
Data e shpalljes: 18/03/2018 / Shikuar gjithsejt 991 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Hope For Humanity
Kontakt emri: Burbuqe
Kontakt email: hopeforhumanity.ks@gmail.com
Adresa: Shesh Zahir Pajaziti ,prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 049686536
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.