KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Dhemetra Shpk Dhemetra Shpk
 
Titulli: Pune praktike me pagese
Kategoria e punės: Industri/Prodhimtari [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Industri/Prodhimtari  ]
Pėrshkrimi:
Kompania Dhemetra Shpk ofron mundėsi pėr punė praktike me pagesė pėr pesėmbėdhjetė praktikantė. Aplikuesit duhet tė jenė nga komuna e Gjilanit.

Puna praktike ofrohet nė kuadėr tė bashkėpunimit tė Programit ‘’Trajnim nė Punė’’

Pėr tė aplikuar dėrgoni me email aplikacionin e plotėsuar nė e-mail adresėn arbresha.zuka@gmail.com me subjektin: Aplikim pėr punė praktike. Aplikacionin e plotėsuar mund ta dorėzoni edhe personalisht nė kėtė adresė: Kravaricė, Gjilan.

Aplikimi ėshtė i hapur deri me 10.10.2018
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Praktikė
Paga: 150 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Gjilan, Kosovė
Adresa: Gjilan, fshati Kravarice.
Kodi postar: 60000
Data e shpalljes: 01/10/2018 / Shikuar gjithsejt 1966 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Dhemetra Shpk
Kontakt emri: Arbresha Zuka
Kontakt email: arbresha.zuka@gmail.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.