KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Lajm Lajm
 
Titulli: Punėtore te Marketingut
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Referenca e Punės: Punėtore te Marketingut
Pėrshkrimi:
Pėrparėsi kanė kandidatet e diplomuara nė Menaxhment dhe ekonomiks, Komunikim Masiv dhe qė kanė pėrvojė pune nė kėtė fushė.

Aplikimi bėhet pėrmes postės elektronike nė e-mail adresėn lajmgazeta@gmail.com .
Tel: 044 215 791

Afati pėr aplikim zgjatė deri mė 25 Prill 2018.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
  • Gjermanisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtinė, Kosovė
Adresa: Ulpianė D-9/I Nr.7

Prishtinė
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 15/04/2018 / Shikuar gjithsejt 312 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Lajm
Kontakt email: lajmgazeta@gmail.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.