KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Fashion Avenue& Mercato Fashion Avenue& Mercato
 
Titulli: Punonjės Sigurie
Kategoria e punės: Sigurime [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Sigurime  ]
Pėrshkrimi:
Fashion Avenue & Mercato Pjese e MEGATEK, hipermarketi me i madh i tipit “Do It Yourself” ne Shqiperi. i cili ofron shitje me shumice dhe pakice, po kėrkon te punesoje:

Punonjės Sigurie

Qėllimi i Pozicionit:Monitorimi dhe mbikqyrja e sigurisė nė objekt.
Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė: Kryen Detyrat sipas Ligjit Pėr Shėrbimin Privat tė Sigurisė Fizike, Ligji Nr.75/2014 per SHFSF dhe nė pėrputhje me politikat e kompanisė.

Kualifikimet dhe Aftėsitė e Kėrkuara:

Eksperiencė pune: Min 2 vite experiencė pune nė pozicione tė ngjashme.

Aftėsitė:

Tė ketė njohuri rreth rregulloreve dhe ligjeve pėr sigurinė fizike
Aftėsi tė shkėlqyera komunikuese.
Aftėsi pėr tė punuar nė grup.

Shkathtėsitė:
Procedura e Aplikimit:
Pėr tė aplikuar pėr kėtė pozicion, ju lutem dorėzoni dokumentet e poshtė pėrmendura:
1. CV te detajuar ose kontakt 0694022492
2. Me e-mail: hr@mercato.al

MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerėzore F&M
tek Rrethrotullimi Lunder.
Tirana, Albania
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Tiranė, Shqipėri
Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km 7
Kodi postar: 1000
Data e shpalljes: 03/03/2023 / Shikuar gjithsejt 87 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Fashion Avenue& Mercato
Kontakt emri: Fashion Avenue & Mercato Ita;ia
Kontakt email: hr@mercato.al
Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km 7 ,Tiranė 1000 - Shqipėri
Kontakt tel.: +355694022492
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.