KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: ITBM Group LLC ITBM Group LLC
 
Titulli: Puntore restauranti (Greqi)
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Pėrshkrimi:
Per nje projekt ne Bazen Ushtarake te Ushtrise Amerikane ne Alexandroupoli, Greqi ne po kerkojme:

Mbikqyres kuzhine,
Kuzhinier,
Kamarier,
Pastrues,
Magazinier,

Kriteret:

Per voje pune minimumi 2 vite (per pozitat 1 dhe 2);
Njohuri te gjuhes angleze;
Te jete i besueshem;
Te jene shtetas te Republikes se Shqiperise, ndersa shtetasit e Republikes se Kosoves duhet te kene vize valide;

Benefitet:
Fjetja, ushqimi dhe udhetimi jane te mbuluara;

Informata shtese:
Fillimi i punes eshte me daten 1 Korrik, 2020 dhe perfundon me date 5 Gusht 2020 (1 muaj);

Te interesuarit le te aplikojne duke derguar resume-ne ne kete email: hr@itbmgroup.com
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Alexandroupoli, Greqi
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 25/06/2020 / Shikuar gjithsejt 372 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: ITBM Group LLC
Kontakt email: hr@itbmgroup.com
Adresa: Zona Industriale, Semitronix A18 ,Prishtinė 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 0038649223046
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.