KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Hotel Restaurant Sonoma Hotel Restaurant Sonoma
 
Titulli: Recepcioniste, Kuzhinjer, Kamarier, Shnakist
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Pėrshkrimi:
Hotel Restaurant SONOMA i cili do te hapet se shpejti hap konkurs pune per keto pozita:Kuzhinjer (4)
Ndihmes/e kuzhinjer (4)
Kamarier (8)
Shankist (4)
Recepcionist/e (2)Per poziten RESCEPCIONIST/E dhe KAMARIER e domosdoshme njohja e gjuhes angleze!

Per te gjitha pozitat e preferueshme 3 vite provoj pune!Dergoni CV-te tuaja duke ja bashkangjitur nje foto ne e-mail : sonomahotel-ks@hotmail.com
Subject: Pozita per te cilen aplikoni

Infto (viber sms): +38344840874
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Rr. Nėnė Tereza, Fushė Kosovė
Kodi postar: 12000
Data e shpalljes: 04/06/2018 / Shikuar gjithsejt 646 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Hotel Restaurant Sonoma
Kontakt emri: Sabri Berisha
Kontakt email: sonomahotel-ks@hotmail.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.