KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Kozmo sh.p.k Kozmo sh.p.k
 
Titulli: Sales Representative
Kategoria e punės: Shitje/Menagjer i shitjes [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shitje/Menagjer i shitjes  ]
Pėrshkrimi:
Sales Representative

Pėrgjegjėsite kryesore:
-        Promovimi, reklamimi dhe shitja e produkteve nė terenin e caktuar nga kompania
-        Krijimi I marrėdhėnieve tė mira pune me klientėt
-        Organizimi dhe udhėheqja e eventeve apo ngjarjeve promovuese pėr brendet pėr tė cilat jeni pėrgjegjės.
-        Pėrmbushja e kuotave tė shitjes javore, mujore dhe tre-mujore.
-        Obligime shtesė sipas nevojės se kompanisė qė kane tė bėjnė me shitje, marketing apo administrim.Shkathtėsitė:
Tė ketė kėto aftesi:
-        Aftėsi tė shkelqyeshme komunikimi
-        Aftėi tė mira tė menaxhimit tė kohės
-        Aftėsi pėr tu adaptuar me nevojat e klienteve dhe tė kompanisė.
-        Aftėsi pėr tė punuar dhe komunikuar me anėtarė dhe departamente tjera tė kompanisė.


Kualifikimet:
-        Tė ketė tė kryer minimum shkollėn e mesme
-        Patent shoferi (B)
-        Pėrvoja e punės, shkollimi I lartė apo universitar nuk janė tė domosdoshme por preferohen.

Orari I Punės: 09:00 – 17:00, Hėne – Premte (vikendet pushim)
Paga: 450 euro
Lokacioni I kompanisė ėshtė nė Prishtinė dhe preferohet qė kandidati tė jetė me vendbanim nė Prishtinė apo nė afėrsi.

Kandidatėt e interesuar, pa dallim gjinie, duhet tė dėrgojnė CV nė email adresen:
hr@kozmo-ks.com mė sė largu deri mė datėn 20.10.2018

Kandidatėt e pėrzgjedhur do tė ftohen pėr intervistė.
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: 450 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtina, Kosovė
Adresa: Xheladin Kurbaliu nr.2, Prishtine, Republika e Kosoves
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 15/10/2018 / Shikuar gjithsejt 449 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Kozmo sh.p.k
Kontakt email: hr@kozmo-ks.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.