KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: D.P.T. NJOMEZA D.P.T. NJOMEZA
 
Titulli: Shitės/e
Kategoria e punės: Shitje/Menagjer i shitjes [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shitje/Menagjer i shitjes  ]
Pėrshkrimi:
Kėrkojme Puntorė/e si shitės/e, Kamarier dhe Shankistė nė Pishinėn e Gėrmisė.

Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtinė, Kosovė
Adresa: Prishtinė
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 10/05/2018 / Shikuar gjithsejt 365 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: D.P.T. NJOMEZA
Kontakt emri: aamirsuliq@gmail.com
Kontakt tel.: +38344105216
Kontakt fax: +38344963664
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.