KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Stella Petrol Stella Petrol
 
Titulli: Shitės
Kategoria e punės: Shitblerje [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shitblerje  ]
Pėrshkrimi:
Stella Petrol hap konkurs pėr shitės tė derivateve nė pikėn e shitjes nė Gjakovė.

Tė interesuarit tė na shkruajnė nė numrin e telefonit nė viber +38349339900 ose tė dėrgoni CV nė emailin stella.gjakove@hotmail.com
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Gjakovė, Kosovė
Adresa: Rr. Fehmi Agani Gjakovė
Kodi postar: 50000
Data e shpalljes: 06/10/2018 / Shikuar gjithsejt 445 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Stella Petrol
Kontakt emri: Stella
Kontakt tel.: 049339900
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.