KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: exclusive LIGHT exclusive LIGHT
 
Titulli: Shitese
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Pėrshkrimi:
Te beje prezantimin e produkteve dhe sherbimeve tona ne menyr profesionale.
Te jete e motivuar, komunikative, dhe me veteiniciative.
Te jete e gatshme te punoj nen presion
Shkathtėsitė: Ta kete te perfunduar shkollimin e mesem
Eksperienca ne pune eshte perparesi
Njohja e gjuhes angleze, ose ndonje gjuhe tjeter eshte perparesi.
Aftesi te shkelqyeshme komunikuese
Ta njoh punen me kompjuter, kryesisht paketen microsoft office.
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: 230 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: Fushe Kosove, Kosovė
Adresa: Fushe Kosove, rruga kryesore Nene Tereza, perball Bau Marketit
Data e shpalljes: 13/05/2018 / Shikuar gjithsejt 888 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: exclusive LIGHT
Kontakt emri: Xhemajl Avdiu
Kontakt email: fk.exclusivelight@gmail.com
Adresa: Fushe Kosove, rruga kryesore Nene Tereza, perball Bau Marketit ,Fushe Kosove - Kosovė
Kontakt tel.: 049313123
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.