KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: 6D KINEMA 6D KINEMA
 
Titulli: Shitese
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Pėrshkrimi:
ka tė bėj me leshimin e filmav dhe informimin se qfar filma ka sidhe pagesat
Shkathtėsitė: komunikuse
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Dobėt
Lloji i punėsimit: Me orar jo tė plotė
Paga: 150 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Lipjan, Kosovė
Adresa: Lipijan , Qendėr ,Shesh
Kodi postar: 10000
Beneficionet dhe informatat e tjera: ka bonus ne qarkullim
Data e shpalljes: 03/07/2018 / Shikuar gjithsejt 1571 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: 6D KINEMA
Kontakt emri: Alban Kunoviku
Kontakt tel.: 044636686
Kontakt udhėzimet: Viber
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.