KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Delikatise Delikatise
 
Titulli: Shitese
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Pėrshkrimi:
Delikatise Food Court me rastin e zgjerimi te plateformes se saj per sherbim te ushqimeve nga kuzhinat Tradicionale Shqipetare, Aziatike, Italiane si dhe Mediterane, eshte ne kerkim te nje Shitese

Ju lutemi, te gjithe ata te cilet mendojne se jane te afte per kete pozit dergoni cv-n tuaj ne email adresen lukadini40@gmail.com
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Prishtine131 Rr.Perandori Justinian
Data e shpalljes: 14/02/2019 / Shikuar gjithsejt 316 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Delikatise
Kontakt email: lukadini40@gmail.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.