KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: POSITIVE SH.P.K POSITIVE SH.P.K
 
Titulli: Shitese
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Referenca e Punės: Romeo & Giulia
Pėrshkrimi:
ROMEO & GIULIA shpall konkurs pune per:

POZITA
- Punetore (shitese) – 2 ekzekutuese
- Promotere – 3 ekzekutuese

VENDI
        ALBI MALL, KATI III

Te gjithe te interesuarit te dergojne CV-te (pershkrim i shkurter i biografise) e tyre para dates 15.03.2019, ne e-mail: ks.romeoandgiulia@gmail.com
Shkathtėsitė: KRITERET
Te interesuarit duhet te permbushin keto kritere para se te aplikojne:
- Diploma e shkolles se mesme (obligative)
- Pervoje pune, se paku 1 vit (preferuar)
- Motivi i larte dhe aftesia per te punuar ne ekip
- Te jete komunikative
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Prishtine, Albi Mall
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 20/02/2019 / Shikuar gjithsejt 286 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: POSITIVE SH.P.K
Kontakt email: ks.romeoandgiulia@gmail.com
Adresa: Prishtine, Albi Mall ,Prishtine 10000 - Kosovė
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.