KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Recruiting Work Italy Recruiting Work Italy
 
Titulli: SHOFER AUTOBUSI
Kategoria e punės: Transport [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Transport  ]
Referenca e Punės: SHOFER
Pėrshkrimi:
Kompania e Workitaly kerkon te punesoje menjehere shofer me Patente D pages e kenaqeshme dhe pune e sigurt dhe afatgjate.. Bashkohuni me ne NA DERGONI CV TUAJ ... PAGESA 2160€ NE MUAJ AKOMODIM FALAS
Shkathtėsitė: -TE DIJ ITALISHT
-TE KET EKSPERIENC PUNE
-TE KETE PATENT D
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Frangjisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: 2160 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: Tregu industrial, Shqipėri
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4
Kodi postar: 2001
Data e shpalljes: 08/02/2023 / Shikuar gjithsejt 85 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Recruiting Work Italy
Kontakt emri: Work Italy
Kontakt email: job@work-italy.com
Mė shumė detaje: Kliko kėtu pėr tė lexuar mė shumė pėr kėtė punė.
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.