KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Recruiting Work Italy Recruiting Work Italy
 
Titulli: SHOFER KAMIONI
Kategoria e punės: Transport [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Transport  ]
Referenca e Punės: SHOFER
Pėrshkrimi:
Kompania e transportit WORK ITALI
kėrkon tė punėsojė
shofer me patent CE... ne Shqiperi , Kosove dhe Maqedoni
me pėrvojė pune.
kushte pune shumė tė mira dhe afatgjat
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Frangjisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me kontratė
Paga: 2750 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: DURRES, ShqipĆ«ri
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4
Kodi postar: 2000
Data e shpalljes: 28/12/2022 / Shikuar gjithsejt 216 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Recruiting Work Italy
Kontakt emri: Work Italy
Kontakt email: job@work-italy.com
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4 ,DURRES 2000 - Shqipƫri
Kontakt tel.: +355693631381
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.