KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Recruiting Work Italy Recruiting Work Italy
 
Titulli: Shofer me Patenten C
Kategoria e punės: Logjistikė [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Logjistikė  ]
Pėrshkrimi:
WorkItaly kėrkon tė punėsojė menjėherė 30 shofere me Patenten C me eksperience me Betoniere dhe 20 shofer me eksperience me Pompa Betoniere.

Punesim i menjehershem ne Itali, Aplikoni tani!!

Kontaktoni ne nr. +355675002124 ose +355 676053771.

Ose aplikoni duke klikuar linkun e meposhtem:
https://www.work-italy.com/index.php/apliko-per-punesim /apliko-per-shofer-kamioni
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Italisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: Durres, Shqipėri
Adresa: Rr. Sabri Tuci
Kodi postar: 2000
Data e shpalljes: 04/10/2021 / Shikuar gjithsejt 47 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Recruiting Work Italy
Kontakt emri: Work Italy
Kontakt email: job@work-italy.com
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4 ,DURRES 2000 - Shqipėri
Kontakt tel.: +35567 5002124
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.