KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: British American Tobacco British American Tobacco
 
Titulli: SPECIALIST MARKETINGU
Kategoria e punės: Marketing [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Marketing  ]
Pėrshkrimi:
British American Tobacco (www.bat.com) ėshtė njė nga bizneset ndėrkombėtare me njė portfolio tė brendeve tė njohura globalisht, njė kulturė e mendjes sė hapur dhe njė e ardhme e ndritur dhe dinamike. Qėllimi ynė ėshtė tė bėhemi kompania lidere e duhanit nė secilėn prej tregjeve tona, duke ofruar produkte tė shkėlqyera me besim dhe pėrgjegjėsi qė priten nga konsumatorėt e brendeve globale.
Ne jemi duke kėrkuar kandidatė pėr pozitėn
SPECIALIST MARKETINGU
Me lokacion nė Prishtinė, Kosovė
BAT Kosova ėshtė njė nga degėt brenda Adria Cluster, tė lidhura me njė strategji unike dhe njė mendim tė fortė, ku diversiteti renditet si njė nga pikat kryesore tė organizatės sonė fituese. Ne tregun e Kosovės, ne jemi njė ndėr ndėrmarrjet mė tė suksesshme nė industrinė e duhanit dhe kemi ambicie tė lartė pėr tė forcuar pozicionin tonė nė treg.
Pėrgjegjėsitė kryesore tė Specialistit tė Marketingut:
•        Arritja e mbulimit tė Trade Marketing, plani dhe frekuenca e vizitave nė pikat e shitjes nė mėnyrė qė tė maksimizohet efektiviteti dhe efikasiteti i vizitave nė pikat kryesore
•        Mbulimi i aktiviteteve B2B me fokus nė krijimin e marrėdhėnieve me pronarin e dyqaneve me pakicė
•        Realizimi i merchandising - vendosja e materialeve tregtare
•        Tė sigurohet qė ēmimi ėshtė nė pėrputhje me strategjinė e kompanisė
•        Tė vizitojė pika tė ndryshme tė shitjeve nė baza ditore dhe tė realizojė kontakte tė pėrditshme me klientėt
•        Tė sigurojė mbėshtetje pėr shitjet pėrmes komunikimit tė rregullt dhe tė saktė, zgjidhjes sė problemeve, kėshillave tė specializuara dhe tregtisė sė duhur
•        Mban informacione tė sakta dhe tė rėndėsishme tė pikave tė shitjes
•        Pėrcakton, negocion dhe zbaton programin e Partneritetit me pikat e pavarura tė shitjes me cilėsinė mė tė mirė, pėr tė siguruar komunikimin e duhur tė brendit
•        Puna ėshtė 5 ditė nė javė
Kėrkohet:
•        Diplomė universitare (opsionale)
•        Pėrvojė nė Marketing ose Promocion (konsiderohet pėrparėsi)
•        Njohja e produktit, brendit dhe implementimi i programit tregtar
•        Zhvillimi dhe mirėmbajtja e marrėdhėnieve me klientėt, furnitorėt e jashtėm dhe partnerėt komercialė
•        Aftėsi tė shitjes
•        Aftėsi tė komunikimit dhe prezentimit
•        Aftėsi pėr tė ndėrtuar dhe pėr tė mbajtur marrėdhėniet me tregtarin
•        I/E motivuar dhe mendjehapur
•        Bashkpunues nė ekip
•        Tė posedojė patent shofer (konsiderohet pėrparėsi)
•        Aftėsi kompjuterike - LN, Word, Excel, PP, etj. (konsiderohet pėrparėsi)

Nėse jeni tė interesuar pėr kėtė pozitė, ju lutem dėrgoni CV-nė tuaj nė:
ALMAKO_Recruitment@bat.com
Deri mė 17 Mars 2021
Ekipi juaj BAT
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: British American Tobacco
Lapnaselo p.n.
Prishtina, Kosova
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 21/04/2021 / Shikuar gjithsejt 122 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: British American Tobacco
Kontakt udhėzimet: Nėse jeni tė interesuar pėr kėtė pozitė, ju lutem dėrgoni CV-nė tuaj nė:
ALMAKO_Recruitment@bat.com
Deri me 03 Maj 2021
Ekipi juaj BAT
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.