KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Sutherland Sutherland
 
Titulli: Student pėr Akademinė Gjermane
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Pėrshkrimi:
Student pėr Akademinė Gjermane

Sutherland fton studentėt entuziast pėr tė qenė pjesė e ekipit tonė tė mrekullueshėm qė tė vijojnė Akademinė Gjermane pėr tė pėrmirėsuar njohuritė gjuhėsore. Nėse jeni duke kėrkuar tė ndėrtoni njė karrierė pėrmbushėse dhe jeni tė sigurt qė keni aftėsi dhe pėrvojė pėr tė na ndihmuar tė kemi sukses, ne dėshirojmė tė punojmė me ju!

Akdademia Gjermane qė do tė financohet nga Sutherland i ofrohet kandidatėve qė kanė sė paku nivelin B1 tė gjuhės Gjermane nė tė shkruar dhe folur.

Kandidatėve tė suksesshėm ju ofrohet mundėsi punėsimi dhe zhvillim karriere nė Sutherland.

•        Sutherland do tė ofrojė mundėsi karriere dhe bonus pėr tė diplomuarit e suksesshėm.
•        Kurs. Bonus. Karrierė e re.

Ju lutem tė kontaktoni ekipin tone tė Rekrutimit pėr tė shfaqur interesimin tuaj pėr kėtė mundėsi tė mahnitshme: kosovo.careers@sutherlandglobal.com, apo nė: +383 49 955 470.

Afati i fundit pėr aplikim: 06.04.2020.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Gjermanisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Student
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtinė, Kosovė
Adresa: Prishtinė, Kosovo
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 30/01/2020 / Shikuar gjithsejt 393 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Sutherland
Kontakt emri: Vanya Tumbeva
Kontakt email: careers@sutherlandglobal.bg
Adresa: Prishtinė, Kosovo ,Prishtinė - Kosovė
Kontakt tel.: +359 (2) 892 6869
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.