KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: ITBM Group LLC ITBM Group LLC
 
Titulli: Teknik i Mirembajtjes
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Referenca e Punės: ZR_20_JOB
Pėrshkrimi:
Kualifikimi i kerkuar:
•        Eksperience e punes minimum 2 vite si teknik i mirembajtjes apo shtepiak;
•        Njohuri te mira ne mirembajtje te dyerve, dritareve dhe pasijeve tjera;
•        Aftesi per te punuar i pavarur dhe ne ekipe;
•        Riparimi dhe/ose zevendesimi i pjeseve te demtuara;
•        Njohuri te mira ne saldim e domosdoshme;
•        Tė jetė i pastėr penalisht
•        Asiston ekipen ne rast nevoje;
•        Njohuri ne fusha tjera – perparesi;


Gjuhėt e kėrkuara:
•        Shqip-Shumė mire
•        Anglisht-avantazh

Lloji i punėsimit:
•        Me orar tė plotė

Pėrvoja (vite): Se paku 2 vite pervoje pune
Lokacioni i punės: Prishtine, Zona Industriale, Kosove
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtina, Kosovė
Adresa: Semitronix Tower, 6th Floor, 10000 Prishtina, Kosovo
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 14/05/2019 / Shikuar gjithsejt 604 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: ITBM Group LLC
Mė shumė detaje: Kliko kėtu pėr tė lexuar mė shumė pėr kėtė punė.
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.