KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: ITBM Group LLC ITBM Group LLC
 
Titulli: Teknik i ngrohjes, ftohjes dhe ventilimit
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Referenca e Punės: ZR_21_JOB
Pėrshkrimi:
Pėrgjegjsitė:
•        Instalimi, mirėmbajtja dhe riparimi i sistemeve dhe pajisjeve tė ventilimit dhe klimatizimit;
•        Identifikimi i rreziqeve tė mirėmbajtjes nė pajisje;
•        Diagnostikimi i gabimeve elektrike dhe mekanike pėr sistemet HVAC;
•        Pastrimi, rregullimi dhe riparimi i sistemeve tė ventilimit dhe klimatizimit;
•        Kryerja e riparimeve emergjente menjėherė dhe me efikasitet;
•        Mbajtja e regjistrave tė pėrditshėm dhe tė dhėnat e tė gjitha funksioneve tė mirėmbajtjes.

Kėrkesat:
•        Diploma e shkollės sė mesme;
•        Njohuri tė avancuara tė klimatizimit, ftohjes dhe ngrohjes.
•        Shkathtėsi tė shkruar, verbale dhe ndėrpersonale.
•        Tė aftė nė leximin e skemave dhe planeve tė punės.

Gjuhėt e kėrkuara:
•        Shqip-Shumė mire
•        Anglisht-avantazh

Lloji i punėsimit:
•        Me orar tė plotė

Lokacioni i punės:
Prishtine, Zona Industriale, Kosove
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtina, Kosovė
Adresa: Semitronix Tower, 6th Floor, 10000 Prishtina, Kosovo
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 21/05/2019 / Shikuar gjithsejt 773 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: ITBM Group LLC
Kontakt email: hr@itbmgroup.com
Mė shumė detaje: Kliko kėtu pėr tė lexuar mė shumė pėr kėtė punė.
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.