KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: ~KIWER ~KIWER
 
Titulli: The Law Practitioner
Kategoria e punės: Kėshillim [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Kėshillim  ]
Pėrshkrimi:
Kiwer Institute is seeking a law practitioner.
The candidate must have a bachelor's degree from the faculty of law, good communicative skills, English language skills, and good personal qualities.

Interested candidates shall send CV to the email address info@kiwer.org.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me kontratė, Internship
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Ndue Perlleshi Nura Group H4/3, 10000 Prishtina, Kosovo
Data e shpalljes: 29/01/2019 / Shikuar gjithsejt 287 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: ~KIWER
Kontakt emri: `Ramiz Kokollari
Kontakt email: info@kiwer.org
Adresa: Ndue Perlleshi Nura Group H4/3, 10000 Prishtina, Kosovo ,Prishtine - Kosovė
Kontakt tel.: 044159456
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.