KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Titulli: Tirane, kerkohet Shofer kamioni patenta CE
Kategoria e punės: Transport [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Transport  ]
Pėrshkrimi:
Tirane, Ofroj vend pune shofer kamioni (vetshkarkues).

Paga ėshtė e kenaqshme. Ju keni mundesi tė pėrfitoni mė shumė se paga baze nėse realizoni mė shumė pune.

Kritere qe duhet te plotesoje kandidati jane:
1. Te kete leje drejtimi kategoria C ose CE.
2. Te jete i afte te drejtoje mjetet trajler, rimorkiator dhe 4 aks per transport te peshave te renda.
3. Te permbushe me pergjegjesi detyrat e caktura.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr: +355692632677 ose paraqituni prane zyres ne adresen: Ura Peshkatarit, Mullet, Tirane.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Tirana, Shqipėri
Adresa: Ura e Peshkatarit, Mullet
Kodi postar: 1001
Data e shpalljes: 18/12/2017 / Shikuar gjithsejt 319 herė
 
Kontakt informatat
Kontakt email: dftrailers.albania@gmail.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.