KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: DF Trailers DF Trailers
 
Titulli: Tirane, kerkohet specialist AutoCad 3D
Kategoria e punės: Arkitekturė/Dizajn [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Arkitekturė/Dizajn  ]
Referenca e Punės: Tirane, Ofroj vend pune disenjues (autoc
Pėrshkrimi:
Tirane, Ofroj vend pune disenjues (autocad 3D).

Puna fokusohet ne disenjimin dhe projektimin parametrik te elementeve te ndryshem gjeometrik. Paga ėshtė e kenaqshme.

Kritere qe duhet te plotesoje kandidati jane:
1. Te kete kualifikim per perdorimin profesional te AUTOCAD 3D.
2. Te jete i afte te punoje me deadline.
3. Te permbushe me pergjegjesi detyrat e caktuara.

Nese jeni te interesuar dergoni cv dhe numrin tuaj te kontaktit ne adresen dftrailers.albania@gmail.com
        Ne do ju kontaktojme per dhenien e intervistes.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Tirane, Shqipėri
Adresa: Ura e Peshkatarit, Mullet
Kodi postar: 1001
Data e shpalljes: 22/12/2017 / Shikuar gjithsejt 466 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: DF Trailers
Kontakt udhėzimet: dftrailers.albania@gmail.com
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.