KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Foster Staffing Limited Foster Staffing Limited
 
Titulli: Truck Driver
Kategoria e punės: Transport [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Transport  ]
Pėrshkrimi:
Are you a truck driver?

Do you have min. 3 years of experience (C+E/Class 1 license)

If yes you can join our Program!

- jobs across many states
- earn up to $5000 net /month
- full assistance from day 1 to your move to the US

NO COST on your side before you start working in the USA!

Move to the USA based on EB-3 Visa (Green Card) together with your family.

If interested? Please apply via FB or send us an e-mail to: info@fosterstaffing.com

If you have any friends or colleagues that might be interested please share this message with them.

Foster Staffing Team
Shkathtėsitė: Driving Licence CE
English Language B1 minimum
3 years minimum experience
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): 3
Lokacioni i punės: SHBA
Adresa: Ferizaj 70000 Kosove
Data e shpalljes: 08/11/2018 / Shikuar gjithsejt 188 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Foster Staffing Limited
Kontakt emri: Flamur Asllani
Kontakt email: flamur@fosterstaffing.com
Adresa: Ferizaj 70000 Kosove ,Ferizaj - SHBA
Kontakt tel.: 0093704142836
Kontakt udhėzimet: Flamur@fosterstaffing.com
Flamur.fosterstaffing@gmail.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.