KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Titulli: Web Editor
Kategoria e punės: Internet Shėrbime [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Internet Shėrbime  ]
Pėrshkrimi:
Sooster.it: La nostra azienda italiana cerca personale in Albania con una perfetta grammatica italiana per la creazione di articoli per il web, il lavoro č veramente facile e vi guideremmo in ogni step, ci sono al momento 25 postazioni disponibili, il contratto č a progetto, ogni articolo deve avere un minimo di 800 parole , il prezzo per ogni č di 2 € e i pagamenti vengono effettuati al raggiungere almeno 50 €, in un secondo step vi invieremmo altri gruppi di richieste di intervento sul web in modo di ricevere lavoro costantemente.
contattateci ora: (email: gmasrls1@gmail.com )
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Italisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar jo tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Shqipėri
Adresa: Rr."Mahmut Allushi"
Data e shpalljes: 05/01/2018 / Shikuar gjithsejt 385 herė
 
Kontakt informatat
Adresa: Rr."Mahmut Allushi" ,Tirane - Shqipėri
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.