KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Recruiting Work Italy Recruiting Work Italy
 
Titulli: Zhvillues Software
Kategoria e punės: IT/Zhvillues softuerėsh [ Tė gjitha punėt nė kategorinė IT/Zhvillues softuerėsh  ]
Pėrshkrimi:
Kompania “‘Work Italy’’ nė emėr tė njė Klienti tė saj tė Rėndėsishėm Italian, kėrkon tė punėsoj menjėhėrė punonjės tė profilizuar si mė poshtė:

Zhvillues Software pėr tė zhvilluar, implementuar, dhe mirėmbajtur aplikacionet e .NET.

Aplikanti duhet tė plotėsojė kėto kritere:

Tė ketė tė paktėn 1 vit ekperience pune si Zhvillues Software nė:
OOP, OOD, Microsoft .NET Framework, EF, ASP.NET, WebForms, WinForms, C#.NET or VB.NET, SQL Syntax, MVC, Agile, javascript.
Tė ketė anglisht dhe italisht fluente.
Shkathtėsitė: Aftėsitė qė do tė konsiderohen si njė plus:

EF Core, Ambienti Windows Azure, Web UI Design, Angular, Ajax, JSON
Team Foundation Server / Team Foundation Services (Source Safe).

Garantojmė seriozitet maksimal nga kompania jonė, kontratė sipas rregullave tė Republikės sė Shqipėrisė, Pagė superiore, Sigurime shtesė dhe Shėrbime shėndetėsore.
Aplikimet pranohen nė adresėn e emailit tė shėnuar mė poshtė: job@work-italy.com ose mund tė kontaktoni nė nr. +355 69 6035666.
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
  • Italisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Lart
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: Durres, Shqipėri
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4
Kodi postar: 2000
Data e shpalljes: 15/07/2021 / Shikuar gjithsejt 375 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Recruiting Work Italy
Kontakt emri: Work Italy
Kontakt email: job@work-italy.com
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4 ,DURRES 2000 - Shqipėri
Kontakt tel.: +355696035666
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.