KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Aplikoni nė kėtė punė

You're applying to: "Asistent/i e shitjes - Coincasa" job.

Kontakt udhėzimet: Tė gjithė tė interesuarit mund ti dėrgojn cv-t ne emailin Ilire.perjuci@vesta-ks.com (Nė CV DUHET NJė FOTOGRAFI E KANDIDATIT.
 
Letra motivuese:
Aplikoni nė kėtė punė, vetėm nėsė rezymeja juaj ėshtė nė databankėn tonė tė rezymeve!
... Email Adresa
... Fjalėkalimi
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.