KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Aplikoni nė kėtė punė

You're applying to: "Policy Experts, Albania - Shqipėri" job.

Kontakt udhėzimet: Please apply online at https://internationaljobs-acdivoca.icims.com/jobs/6169/ policy-experts%2c-albania/job. The applications will be reviewed promptly upon receipt, only finalists will be contacted. ACDI/VOCA is an equal opportunity employer. Women, minorities and people from diverse groups are encouraged to apply. ACDI/VOCA will never request payment or charge a fee to apply for any position.
 
Letra motivuese:
Aplikoni nė kėtė punė, vetėm nėsė rezymeja juaj ėshtė nė databankėn tonė tė rezymeve!
... Email Adresa
... Fjalėkalimi
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.