KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Aplikoni nė kėtė punė

You're applying to: "SPECIALIST MARKETINGU - British American Tobacco" job.

Kontakt udhėzimet: Nėse jeni tė interesuar pėr kėtė pozitė, ju lutem dėrgoni CV-nė tuaj nė:
ALMAKO_Recruitment@bat.com
Deri me 03 Maj 2021
Ekipi juaj BAT
 
Letra motivuese:
Aplikoni nė kėtė punė, vetėm nėsė rezymeja juaj ėshtė nė databankėn tonė tė rezymeve!
... Email Adresa
... Fjalėkalimi
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.