KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rezultatet e Kėrkuara (1 nė 20 nga 396)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Jul 25 Praktike ne Departamentin e Prokurimit ITBM Group LLC Kosovė
  May 22 Kryepunėtor i mirėmbajtjes teknike ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  May 22 Mjeshtėr pėr saldime dhe punė bravari e llamarine ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  May 22 Mjeshtėr i instalimeve elektrike ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  May 22 Mjeshtėr pėr nxehje, klimatizim dhe ventilim ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  May 22 Mjeshtėr pune me pllaka qeramike, granit, mermer etj. ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  May 22 Mjeshtėr tė Knaufit ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  May 22 Ngjyrosės ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  May 22 Zdrukthėtar ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  May 22 Ujėinstalues ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  May 22 Inxhinier i diplomuar i Makinerise ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  Dec 16 Recruiter (Full Time) ITBM Group LLC Prishtinė - Kosovė
  Dec 4 Internship- Marketing and Communication Solaborate Prishitne - Kosovė
  Sep 16 Nurse ITBM Group LLC Vushtrri, Camp Novo Selo - Kosovė
  Sep 16 Medical Doctor (Physician) ITBM Group LLC Vushtrri, Camp Novo Selo - Kosovė
  Feb 19 Ingjinier i Ndėrtimtaris ITBM Solutions LLC Prishtine - Kosovė
  Dje Verkaufsspezialist mit DEUTSCH und ENGLISCH - Umzug nach BULGARIEN Sutherland Sofia - Bullgari
  Nov 18 Shitės nė butik Globay Macedoni Shkup - Maqedoni
  Nov 14 Call Agent Inbound Call Agent Inbound Prishtinė - Kosovė
  Nov 13 Senior Environmental Consultant Abkons shpk Prishtinė - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.