KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (181 nė 200 nga 1655)

ANAMET

ANAMET
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Bulv. Zhan Dark, Nr. 145
 • Web:

ANDE-LM

ANDE-LM
 • Lokacioni:Tirana, Shqipėri
 • Adresa:8284 , ANDE-LM® sh.p.k Adresa: Rruga Kavajes, 116, Qendra e Biznesit GURTEN, Kompleksi Volkswagen, Zyrat 139-145, Tirane – Shqiperi (prane rruges se Ambasadave perballe Kishes Katolike tek Rruga Kavajes, Tirane)
 • Industria:Tjetėr
 • Web:http://www.ande-lm.com.al

ANDE-LM® sh.p.k Eshte agjencia lider ne tregun e punesimit ne Shqiperi. ANDE-LM® sh.p.k ofron sherbimet e saj te specializuara ne sektoret: 1...

Ande-lm shpk

Ande-lm shpk
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tiranė
 • Web:

ANDRI INTERNET

ANDRI INTERNET
 • Lokacioni:TIRANE, Shqipėri
 • Adresa:TEK BRRYLI TIRANE
 • Web:

Angels Security Guard

Angels Security Guard
 • Lokacioni:Pristinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine qender te qytetit
 • Industria:Rekrutim
 • Web:

AnnaOnline

AnnaOnline
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:1010, Rr. Bardhok Biba, Nr.3
 • Industria:Internet Shėrbime
 • Web:

Antal International Adriatic

Antal International Adriatic
 • Lokacioni:Zagreb, Kroaci
 • Adresa:10000, Ratkajev prolaz 10/II
 • Industria:Rekrutim
 • Web:http://www.antal.com

Antal's executive recruiters combine their recruitment knowledge, search skills, proven headhunting & selection methodologies with knowledge &...

Anthony Kent

Anthony Kent
 • Lokacioni:Hamburg, Gjermani
 • Adresa:21009, Postfach 800914
 • Web:http://hevi

Une jam amerikan por banoj nƫ Gjermani. Jam 50 vjeƧ dhe punoj nƫ njƫ teatƫr por edhe jam student i gjuhƫsisƫ nƫ universitetin e Hamburgut.

Antika

Antika
 • Lokacioni:prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine dragodan
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Agjensioni ANTIKA TRAVEL ne Prishtine korkon puntore ecila duhet te di gjuhen angleze edhe kompjuterin orari esht prej 8 deri 15 ehane...

ANTIKA

ANTIKA
 • Lokacioni:Llapllasellė - Lipjan, Prishtinė,, Kosovė
 • Adresa:10000, Zona Industriale Llapnasele - Lipjan, Prishtinė, Kosovė
 • Web:http://www.antika-company.com

ANTIKA Electronics ƫshtƫ pƫrfaqƫsues ekskluziv pƫr Kosovƫ dhe Shqipƫri tƫ brendeve tƫ njohura botƫrore nga lƫmia e elektronikƫs dhe...

apadesign

apadesign
 • Lokacioni:prishtina, Kosovė
 • Adresa:10000, rr. Sylejman Vokshi 23 Prishtinė
 • Industria:Arkitekturė/Dizajn
 • Web:

Pƫrshkrimi i punƫs: Dizajneri grafik do tƫ punojƫ ekskluzivisht ne dizajnimin e kopertinave te cd albumeve muzikore si dhe dizajne per logo...

APHRODITA & ALFA

APHRODITA & ALFA
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:1000, Casa Italia, Tirane
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:http://www

Tregtim i Artikujve Erotike & Aksesore

APPK

APPK

Shƫrbime pƫr Burime Njerzore

APPK

APPK

Agjensioni i PĆ«rkrahjes se PunĆ«simit nĆ« KosovĆ« APPK, ka qenĆ« e regjistruar nĆ« vitin 2001 njĆ«herĆ« si DAWIDAK (Deutsche Akademie fĆ¼r...

Arabija Ndihmon Kosovėn

Arabija Ndihmon Kosovėn
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Rr. Bill Klinton, Lkrishtė
 • Web:

Agjension pƫr punƫsim jasht vendit. Sigurojƫm vendin e punƫs, dokumentacionin e nevojshem pƫr udhƫtime (vizat) dhe banim.

ArBAL Sh.P.K.

ArBAL Sh.P.K.
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Kullat e Paqes Nr. 1 Pallati HAWAI, Laprake
 • Web:

arbeki

arbeki
 • Lokacioni:prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, ulpiana d6-6-16
 • Web:

menagjer i shitjes dhe distribuimit

Arben

Arben
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine
 • Industria:Administratė
 • Web:

Pėr nevojat e njė kompanie ndėrkombėtare, kėrkojmė: 1. Menaxher/e tė Financave, dhe, 2. Asistente Administrative. Kandidat-i...

arben

arben
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

mirdita deshta te kerkoj pune sepse jam student kam mirenjohje ndaj jush

ArchiEdu

ArchiEdu

Kurse per ArchiCad dhe 3D studio Max poashtu edhe pune me modelim 3d dhe Rendera.


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.