KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (21 nė 40 nga 167)

administrat shtetrore

administrat shtetrore

quhem agron thaqi jam apsolvent i fakultetit te shkencave politike pran kollegjit fama kerkoj qe te gjej nje pun qe me pershtatet me profesionin...

Administrata Tatimore e Kosovės

Administrata Tatimore e Kosovės

Adnan Barileva

Adnan Barileva
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Veternik
 • Web:

Adria Kosova

Adria Kosova
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Shėrbime Shėndetsore
 • Web:

adx Inc

adx Inc

Aeroporti Ndėrkombėtar i Prishtinės

Aeroporti Ndėrkombėtar i Prishtinės

AF Dev

AF Dev
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

AFAS

AFAS
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Bulevardi "Nėna Terezė", 30A - Hyrja 1, Nr. 1
 • Industria:Kontabilitet
 • Web:http://www.afas-ks.com

AFAS- i ofron trajnime cilėsore, hulumtime dhe shėrbime konsulence pėr industri, ndėrmarrje dhe qeverinė...

Afi commerce

Afi commerce
 • Lokacioni:prizren, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

Afri-Impex shpk

Afri-Impex shpk
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Adresa: Magjistralja, Prishtinė – Kontaktet: Fushė Kosovė. 10000 Prishtinė, Republika e Kosovės.
 • Web:

Shpallje pƫr punƫsim 1) Pozita: Asistente administrative (1) Afri-Impex sh.p.k. ƫshtƫ duke kƫrkuar 1 punƫtore...

Agani Pharamaceutical

Agani Pharamaceutical
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Shelgjet te prroni - Veternik
 • Web:http://www.agani.net

Agency One

Agency One

Agjencia e marketingut “Agency ONE”Agjenci e cila kryen aktivitet ne fushen e blerjes dhe shitjes se kohes publicitare te reklamave te DIGITALB...

AGGA shpk

AGGA shpk
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Ganimete Terbeshi nr. 1 10000 Prishtinė
 • Industria:Marketing
 • Web:http://www.agga-ks.com

AGGA shpk ofron vend pune pėr ata qė janė tė interesuar nė punė kolektive dhe afatgjatė. Pozita e ofruar : Agjent marketingu...

agimicomerc

agimicomerc
 • Lokacioni:Mitrovicė, Kosovė
 • Adresa:"Afrim Hajrizi" nr. 14
 • Web:

qel dhe mbyll kanale me bager transportin e dheut zallit etj. kanalizime ngjitjen e kockave etj

Agjencia e punesimit "Punesohu"

Agjencia e punesimit

Informtata pėr punėsim nė Irak,Afganistan dhe Kuvajt. Agjencia private e punėsimit “Punėsohu” bėn pėrgaditjen e dokumentacionit pėr tė gjithė ...

Agjencia Kadastrale e Kosovės

Agjencia Kadastrale e Kosovės
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Ndėrtesa e Arkivit tė Kosovės Kati i 2-tė
 • Web:http://www.kca-ks.org

Agjencia Kosovare e Privatizimit (AKP)

Agjencia Kosovare e Privatizimit (AKP)
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Ilir Konushevci No. 8
 • Industria:Qeveri/Sociale
 • Web:http://www.pak-ks.org/

- Agjencia Kosovare e Privatizimit themelohet si njė organ i pavarur publik i cili i ushtron funksionet dhe pėrgjegjėsitė nė mėnyrė plotėsisht tė...

Agjencioni AIRDRINIA

Agjencioni AIRDRINIA

Agjencioni turistik i sapo hapur “AIRDRINIA,, me zyre pran agjencionit turistik “PROMOKOS,, nė Xėrxė, qė gjendėt nė magjistralen Prizren-Gjakovė...

agjencioni i pare per sherbime

agjencioni i pare per sherbime
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Kosove - Prishtine Ulpiana C-15-H-1-P
 • Industria:Financa/Banka
 • Web:

Financier

AGJENSIJA E PATUNDSHMERIS {FJALA}

AGJENSIJA E PATUNDSHMERIS {FJALA}
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:
 • Web:

Agjension i Patundshmeris


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.