KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 128)

B Live

B Live
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:0000, Tirane
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:

Menaxher shitje ne Kompani Bastesh Sportive. Ne te gjitha rrethet e Shqiperise. Pagese baze dhe perqindje

B&B

B&B
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtinė
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:

Shitje Dizajnim etj..

B&S Dialogmarketing sh.p.k.

B&S Dialogmarketing sh.p.k.
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Rr. Tirana 1 / Lakrishte
 • Industria:Telekomunikacion
 • Web:

Deutsches Call Center neu in Prishtina mit innovativen Produkten für den deutschen Markt

B-Farm

B-Farm
 • Lokacioni:Junik, Kosovė
 • Adresa:51050, Junik Kosove
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Agronom

b-print

b-print
 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:00355, Rr: Agim Ramadani P.N.
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:

Kompania ne fjale kerkon agjente tregetare te shitjes , te gjitha te interesuarat mund te lamerohen ne numrin e telefonit apo e-mail adresen ...

b-print

b-print
 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:00355, Gjilan Rruga Agim Ramadani Pn.
 • Industria:Arkitekturė/Dizajn
 • Web:

Kushtet e Punes: Ti njoh programet : Corel Draw , Adobe Photoshop , te kete pervoje pune ne dizajne grafike , Sito Shtyp etj...

B.B.D.

B.B.D.
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Rruga Avdyl Frasheri P 1,
 • Web:

B2Win

B2Win

B2Win cerca operatori telefonici Outbound per Telefonia (vodafone) Siete giovani e pieni di entusiasmo e motivazione...

BabyLil Shpk

BabyLil Shpk
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Lagjja Marigona
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Social Media Assistant BabyLil Shpk po rritet dhe kemi nevojė tė menjėhershme pėr persona qė na ndihmojnė me promovim dhe komunikim nė Social...

babysitter

babysitter
 • Lokacioni:tetove, Maqedoni
 • Adresa:tetove,kumanove.shkup
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

kerkojme urgjentisht nje babysitter per te punuar ne zvicer.na kontaktoni ne njtrfj@hotmail.com

Bac clark

Bac clark
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Magjestrala Prishtin - Ferizaj saktesisht ne rrugen maragona rezidenc
 • Industria:Reklamim
 • Web:

Kėrkoj puntor femra / mashkuj per pune per ngjitjen e etiketave ne produkte

Baer Communications

Baer Communications

Bahtera Ekspres (M) Sdn. Bhd.

Bahtera Ekspres (M) Sdn. Bhd.
 • Lokacioni:Saint Petersburg, Shqipėri
 • Adresa:36130, 122 west bank
 • Web:

bajExport

bajExport
 • Lokacioni:prishtine, Kosovė
 • Adresa:pa rruge
 • Web:

BAKI

BAKI

Volkswagen Zentrum Prishtina

Baki Automobile SH.P.K.

Baki Automobile SH.P.K.
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Magjistralja Prishtine - Ferizaj KM-5
 • Industria:Aviacion/Automobilistik
 • Web:http://www.bakiautomobile.com

Shitja e veturave te reja te markes Volkswagen; Servisimi, mirembajtja dhe Riparimi i te gjitha modeleve te markes VW, AUDI, SEAT, SKODA.

Balcanica

Balcanica
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Bajram Kelmendi- Prishtine
 • Industria:Tjetėr
 • Web:http://www.realbay.co

Balcanica eshte agjension Marketingu ne Prishtine mirret me Marketing dhe Produksion.

balcanica sh.p.k.

balcanica sh.p.k.
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:rr.Bajram Kelmendi 34
 • Industria:Marketing
 • Web:

MARKETING DHE PRODUKCION

BALCANICA SHPK

BALCANICA SHPK
 • Lokacioni:PRISHTINE, Kosovė
 • Adresa:10000, BEQIR KASTRATI-MATI 1
 • Industria:Marketing
 • Web:http://citysale.tv

BALKIMO Real Estate sh.p.k

BALKIMO Real Estate sh.p.k


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.