KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 93)

C.M.Furniture Balkan

C.M.Furniture Balkan
 • Lokacioni:Gjakovė, Kosovė
 • Adresa:50000, Rruga" Ismail Qemaili"Pn.
 • Web:

Export-Import te Mobiljeve dhe pƫrfaqesues te firmes Gring Gigant i cili mirret me shtruarjen e gurve ne dysheme(Mozaik).

Cacttus Sh.a.

Cacttus Sh.a.

CACTTUS ƫshtƫ njƫ kompani private aksionare e krijuar nƫ 2003 me qƫllim qƫ tƫ ofrojƫ cilƫsinƫ mƫ tƫ lartƫ tƫ shƫrbimeve dhe...

Caffe Adriatiku

Caffe Adriatiku
 • Lokacioni:fushe kosove, Kosovė
 • Adresa:12000, fushe kosove
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Kerkoj Kamarijer Femer

Caffe Group shpk

Caffe Group shpk

Ndėrmarrja"Caffe Group" shpk ofron punė pėr 1 Menaxher/Supervisor • Tė ketė pėrvojė pune tė ngjajshme nė kompani distribuimi minimumi 3 vjet...

Call Agent Inbound

Call Agent Inbound
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Bulevardi i Deshmoreve Ulpian
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:http://voipinfocenter.tk/

Kėrkojmė agjent/e telefonikė nė gjuhėn gjermane! inbound pėr Deutsche Vodafone Kandidati duhet tė flas shumė mirė gjuhėn gjermane...

Call Center Albania

Call Center Albania
 • Lokacioni:Tirana, Shqipėri
 • Adresa:TIRANA TOWER KAVAJA STREET No. 59 III FLOOR
 • Web:

Call Center Gjilan

Call Center Gjilan
 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:60000, Gjilan
 • Industria:Marketing
 • Web:

Call Center International (CCI)

Call Center International (CCI)

Call Center International (CCI) eshte nje kompani telemarketingu me telefonata hyrese dhe dalese, me qender ne USA qe ofron zgjidhje kontraktuese...

call centre- Kundenbetreuung

call centre- Kundenbetreuung
 • Lokacioni:prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Veterrnik
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Call Consulting AG, Vushtrri

Call Consulting AG, Vushtrri
 • Lokacioni:Vushtrri, Kosovė
 • Adresa:12000, RR. Deshmoret e Kombit p.n.
 • Industria:Marketing
 • Web:

Call Consulting AG ne Vushtrri kerkon punetor/e me njohuri te rrjedhshme te gjuhes gjermane.

Call Definition

Call Definition
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:Prishtinė
 • Industria:Sigurime
 • Web:

Kompania telefonike Call Definition ofron punė pėr 4 Call Agjent, qė kanė njohuri tė gjuhės gjermane, frėnge apo shqipe dhe qė kanė njohuri ose...

Callcenter Services

Callcenter Services
 • Lokacioni:PRISHTINĖ, Kosovė
 • Adresa:38000, Rr. Hyzri Talla 13/17
 • Web:

Kompania vepron me sherbime telefonike ne bashkpunim me Kompanit Gjermane (NĆ« gjuhen Gjermane). Unser Unternehmen hat sich auf telefonische...

CallCenterPoint

CallCenterPoint

Call Center / Contact Center

Calling Solutions

Calling Solutions
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Cambridge-Vellum

Cambridge-Vellum

The training organization Vellum Global Educational Services (http://www.cambridge-vellum.net) , exclusive partner...

Capital Market Solutions

Capital Market Solutions
 • Lokacioni:tirane, Shqipėri
 • Adresa:1001, Rr. Elbasanit, ngjitur me BKT, 200 pas shkolles se Policise
 • Industria:Marketing
 • Web:

CMS kompani lider ne fushen e Call Center. Mundesi per kedo qe deshiron te kete nje page ne nivelin e standarteve europiane ...

Capital Ring

Capital Ring
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Rr. Luan Haradinaj Lok. 9/14 - Pejton
 • Industria:Patundshmėri
 • Web:http://www.ringks.com

Agjencioni Capital Ring eshte nje kompani serioze qe ofron sherbime te veta profesionale ne fushen e Patundshmerise ...

CARE International Kosovo

CARE International Kosovo

CARE International in Kosovo & Macedonia implements projects in 3 programmatic areas: * Strengthening Inter ā€“ Ethnic Dialogue &...

Caritas

Caritas
 • Lokacioni:Ferizaj, Kosovė
 • Adresa:Caritas Luxemburg
 • Web:

Caritas Luxemburg

Casa Italia

Casa Italia
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tiranė
 • Web:


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.