KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 88)

D&D Business Support Center

D&D Business Support Center
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:http://www.dd-bsc.com

D&D Business Support Center, ėshtė kompani konsulente me seli nė Prishtinė, e cila ofron shėrbime tė ndryshme tė konsulencės pėr bizneset private...

D&D Textoile

D&D Textoile
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Ndermarrja D&D Textile kerkon dy punetore: Nje rrobaqepese profesioniste me pervoje, dhe Nje punetore per pastrim kimik te rrobave (me pervoje)...

D.P.H."Te Arrat"

D.P.H.
 • Lokacioni:Pejė, Kosovė
 • Adresa:30000, fsh.Radac,rruga Peje-Rozhaje
 • Web:

Kerkoj tre Kamariera dhe dy shankista me pervoje pune

D.P.T. NJOMEZA

D.P.T. NJOMEZA
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtinė
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:

Biznes Tregtarė

D2D

D2D
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Marketing
 • Web:

Shitje dhe Marketing

Daewon Bidet

Daewon Bidet
 • Lokacioni:Gjakove, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:

Daewon Bidet

Daffi kompani " Hotel AFA"

Daffi kompani
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Ali Kelmendi N0 15 Pristina Kosova
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:http://www.hotelafa.com

KONKURS Hotel “AFA” shpall konkurs pėr vende tė reja pune . Recepcioniste (Femra) Kamariera. Mikėpritės. Kuzhinjer. Kushtet...

DAI

DAI
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, 7600 Wisconsin Avenue Suite 200 Bethesda, Maryland 20814 USA and USAID-KMFAS Rr Shaban Polluzha, Nr 3 Pristina 10000 Kosovo
 • Web:http://www.dai.com

The USAID-Kosovo Ministry of Foreign Affairs Support (KMFAS) The KMFAS project, funded by USAID, assists the Kosovo Ministry of Foreign Affairs...

Dajti Ekspres

Dajti Ekspres
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tiranė
 • Web:

Dance studio

Dance studio
 • Lokacioni:Vlora, Shqipėri
 • Adresa:Albania, Vlora
 • Industria:Sport/Fitnes
 • Web:

DANCE TEACHER in Albania, Vlora Dance studio looking for a best talented dance teachers to start in Sept 2012...

Daniel Plastik

Daniel Plastik
 • Lokacioni:Tiran, Shqipėri
 • Adresa:Rr."Hamdi Pepa" - Tirane
 • Web:

Dante lounge bar

Dante lounge bar
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Rruga B, Prishtinė
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

dardania

dardania

Student

Dardaniashop

Dardaniashop

DardaniX

DardaniX
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Shefqet Shkupi
 • Industria:Shėrbime Shėndetsore
 • Web:http://www.dardanix.com

DardaniX NTP

DardaniX NTP
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Shefqet Shkupi p.n (mbrapa restourant Gardenit)
 • Industria:Shitblerje
 • Web:http://www.dardanix.com

Shitje me shumice dhe pakice e artikujve medicinal

Data Centrum

Data Centrum
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tiranė
 • Web:

Data Project Electronics

Data Project Electronics

Consumer Electronics: Distribution of SAMSUNG, PANASONIC, INDESIT&ARISTON, KONCAR, TEFAL, MOULINEX, KRUPS and ROWENTA

Datacontact al

Datacontact al
 • Lokacioni:Tirana, Shqipėri
 • Adresa:1001, Rr. George W. Bush, 2 kullat perballe parlamentit, kulla 1, kati 1
 • Industria:Telekomunikacion
 • Web:http://www.datacontact.it

“… l’organizzazione e la gestione anche per conto terzi di call centers, intendendosi per call center un insieme di elementi di telecomunicazione...

Daxa Electronic

Daxa Electronic


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.