KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 136)

E and E ACTIVE

E and E ACTIVE
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Butik

E Medical Group

E Medical Group

E.M.Group

E.M.Group
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tirane
 • Web:

E.N.K.”Invest“

E.N.K.”Invest“
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtinė
 • Web:

EAGLE AMERICA

EAGLE AMERICA

Human Resources Management Company.

Eagle Communication SH.P.K

Eagle Communication SH.P.K

Eagle Communications

Eagle Communications
 • Lokacioni:Fush Kosov, Kosovė
 • Adresa:Rruga nena terez
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Eagle Communications shpall konkurs per poziten Call Agent , nevoitet njohja e gjuhes gjermane, ndodhemi ne Fushe-Kosove

Eagle Mobile

Eagle Mobile
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Rruga "Murat Toptani", Qendra e Biznesit 12 Katėshe Kati 9-10
 • Industria:Telekomunikacion
 • Web:http://www.eaglemobile.al

Eagle Mobile ƫshtƫ njƫ kompani shqiptare dhe njƫ markƫ shqiptare. Eagle Mobile, operatori mƫ i ri i telefonisƫ celulare nƫ Shqipƫri...

EagleAmericanCo

EagleAmericanCo
 • Lokacioni:New York, SHBA
 • Adresa:10018, EagleAmericanCo. 545 Eighth Avenue,Suite: 401
 • Web:

EagleAmericanCo. is pleased to anounce the opening of our bussines offices in Kosova, Albania and Macedonia this June 2007...

Easy Life

Easy Life
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine
 • Industria:Polici/Siguri Personale
 • Web:

Produkte tė sigurimeve

ebem

ebem
 • Lokacioni:Peja, Kosovė
 • Adresa:30000, Bill Clinton pa nr
 • Industria:Inxhiniering
 • Web:

Ofroje pune per Dipl. Ing. te Bujqesise.

ec.company

ec.company
 • Lokacioni:france, Shqipėri
 • Adresa:FRANCA ,paris rruga numer 8555 st
 • Web:

ec company kerkone puntor perkethyese 5. vende gjuhes angleze 5.vende gjuhes gjermane 3.vende gjuhes franceze 5. vende gjuhes serbe ...

ECI

ECI
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Logjistikė
 • Web:

ECMI

ECMI

European Center for Minority Issues,

Eco Group

Eco Group
 • Lokacioni:Ferizaj, Kosovė
 • Adresa:12 qershori, Ferizaj
 • Industria:Marketing
 • Web:

Kompani e sigurimeve shendetesore me seli ne Zvicerr

Eco Line SHPK

Eco Line SHPK
 • Lokacioni:Prishtine , Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine, Rr.Perandori Dioklecian, te qafa
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:

Prodhim

eConnect

eConnect
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Bulevardi Deshmoret e Kombit 58A/5
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:http://www.econnect.al

Ne mirremi me ofrimin e sherbimeve dhe produkteve te teknologjise informative duke perfshire Rrjeta LAN, Sisteme te sigurise, alarme te zjarrit...

Edc cosmetics

Edc cosmetics

Kerojme shitese ne kozmetik ne degen Mitrovice, gjys orari si dhe orar Te plote, Te interesuarat Te dergoj CV me fotografi ne e-mail

EDDA sh.p.k

EDDA sh.p.k
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Rr. Andrea Gropa nr.39 10000 Prishtinė
 • Industria:Telekomunikacion
 • Web:

EDIL AL

EDIL AL
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:1019, RR. Perlat Rexhepi
 • Industria:Tjetėr
 • Web:http://www.edilal.com


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.