KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 74)

Fabrika e Cimentos Elbasan

Fabrika e Cimentos Elbasan
 • Lokacioni:Elbasan, Shqipėri
 • Adresa:Elbasan
 • Web:

fabrika e duhanit

fabrika e duhanit
 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:60000, rr.muharremit gjilan kosovo
 • Web:

eshte fabrike e duhanit ne gjilan

Fakultetin Rezonanca

Fakultetin Rezonanca
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Glloku te Shelgjet, p.n
 • Industria:Edukim/Trajnim
 • Web:http://www.rezonanca.com

- Me licencimin e institucioneve arsimore private, Ministria e Arsimit, Shkencės dhe Teknologjisė sė Kosovės mundėsoi pasurimin e sistemit tė...

falco

falco
 • Lokacioni:tirane, Shqipėri
 • Adresa:rruga dibres
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

kamarier

FAMA TRADE

FAMA TRADE
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:

FarmLine shpk.

FarmLine shpk.
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Vėllezėrit Fazliu Nr.329 A, Prishtinė
 • Industria:Shėrbime Shėndetsore
 • Web:

Kompania Farmaceutike FarmLine merret me marketingun dhe shitjen e produkteve mjekėsore

Fashion Network

Fashion Network

• Fashion Network Industries ėshtė ndėrmarje prodhuese tregtare e themeluar nė vitin 1999 e rexhistriar me emrin e shkurtė te saj si \"FNW...

Fashion Network Industries

Fashion Network Industries
 • Lokacioni:Prizren, Kosovė
 • Adresa:20000 , Rr. Tirana 5
 • Industria:Bukuri/Modė
 • Web:http://www.fnwks.com

Vizioni Vizioni yne eshte te jemi pranishem ne tregun nderkombetar dhe se bashku me rritjen tone, te rrisim prodhimin dhe punesimin ne...

Fashion Network Industries

Fashion Network Industries
 • Lokacioni:Prizren, Kosovė
 • Adresa:20000, Rr. Tirana 5, Prizren
 • Industria:Bukuri/Modė
 • Web:http://www.fnwks.com

Fast food

Fast food
 • Lokacioni:Prishtin, Kosovė
 • Adresa:Breg diellit
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Kerkoj puntore per fast food Lokali gjendet ne breg diellit Prishtin

FATI IM

FATI IM
 • Lokacioni:Gjakove, Kosovė
 • Adresa:50000, Deshmoret e lirise 114
 • Industria:Shėrbime Shėndetsore
 • Web:http://fatiim.com

KONKURS PĖR PLOTĖSIMIN E VENDIT TĖ PUNĖS - SPITALI «FATI IM» Gjakovė Titulli i vendit tė punės: Specialist i Biokimisė Klinike Dokumentet e...

Fatosi

Fatosi
 • Lokacioni:Prishtine, Serbi
 • Adresa:10000, Dardani, Prishtine
 • Web:

Veprmtari private

Fauna

Fauna

Febis

Febis
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Sheshi Karl Topia Kulla c kati 2 Prane Zogut te zi
 • Web:

federico mahora albania

federico mahora albania
 • Lokacioni:tirane, Shqipėri
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Marketing
 • Web:

federico mahora albania

federico mahora albania
 • Lokacioni:tirane, Shqipėri
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Bukuri/Modė
 • Web:

parfume dhe make-up

Federico Mahora Group

Federico Mahora Group

Federico-Mahora.Group

Federico-Mahora.Group
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:Sheshi Avni Rustemi Rruga Hoxha Tahsim Perballe optika Roma
 • Web:

Ofrohet vend pune ne shitje dhe menaxhim. Me ose pa eksperience. Ofrohen trainime falas nga vete kompania. Pagesa shume e mire...

FELA Planung AG (Kosovo Office)

FELA Planung AG (Kosovo Office)

General Contractors and Engineers

FELA Planungs AG – Kosovo

FELA Planungs AG – Kosovo
 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:60000, Dardania 1, 8/16
 • Industria:Inxhiniering
 • Web:http://www.fela.ch

FELA Planungs AG - Kosovo is a daughter company of FELA Planungs AG in Switzerland. The company is not listed on any stock exchange...


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.